Frizzante biele víno s vlastnou potlačou

Zdieľať článok

Frizzante biele víno je alkoholický nápoj získaný úplným alebo čiastočným kvasením čerstvého pomletého alebo nepomletého hrozna alebo hroznového muštu. Obsah alkoholu vo víne musí byť vyšší ako 8,5 objemových percent. S prihliadnutím ku klimatickému prostrediu, pôde, odrode a zvláštnym kvalitatívnym vlastnostiam a tradíciám, vzťahujúcim sa k určitým viniciam – sa môže obsah alkoholu znížiť hranici až k hranici 7 objemových percent. V Európskej únii sa víno smie vyrábať iba z hrozna.

História vína

Najstarší archeologický dôkaz o víne vyrobenom z hrozna sa zistil v lokalitách v Gruzínsku (cca 6 000 pred Kristom), Libanone (okolo 5 000 pred Kristom), Iráne (okolo 5 000 pred Kristom), Grécku (okolo 4 500 pred Kristom) a na Sicílii (asi 4 000 pred Kristom).

Zmenené vedomie produkované vínom sa od svojho vzniku považuje za náboženské. Starí Gréci uctievali boha Dionýza a starí Rimania pokračovali vo tomto kulte. Konzumácia rituálneho vína bola súčasťou židovskej praxe od biblických čias a ako súčasť eucharistie pripomínajúcej Ježišovu poslednú večeru sa stala pre kresťanskú cirkev ešte dôležitejšou. Aj keď islam nominálne zakázal výrobu alebo spotrebu vína, počas svojho zlatého veku – alchymisti, ako napríklad Geber, propagovali destiláciu vína na lekárske a priemyselné účely, ako je výroba parfumov.

Výroba a spotreba vína sa zvyšovala a od 15. storočia n.l. sa rozvíjala v rámci európskej expanzie. Napriek ničivému zamoreniu fyloxérami (malé vošky) z roku 1887 sa dnes na celom svete vyskytuje moderná priemyselná výroba vína a samozrejme sa zvyšuje aj spotreba vína.

Frizzante biele – jemne perlivé víno

Frizzante biele je jemne perlivé víno, ktoré pochádza z Talianska. Toto perlivé víno sa tiež niekedy označuje prívlastkom Prosecco. Perlenie vína spôsobuje oxid uhličitý, ktorý sa do Frizzante vína pridáva pri výrobe tzv. Charmantovou metódou, kedy sa víno plní do fliaš pod tlakom cca 1 až 2,5 baru, aby sa vyrobilo osviežujúce nenáročné víno s nižším obsahom alkoholu.

Naše Frizzante biele víno – je jemne sýtené víno v plechovke vyrobené z odrody Müller Thurgau. Frizzante biele je ľahké jemne aromatické víno, v chuti harmonicky zladené kyselinky so zvyškovým cukrom. Nápoj vína dotvárajú svieže bublinky. Víno Frizante biele (White) ponúkame v plechovke s objemom 250 ml.

Frizzante biele víno s vlastnou potlačou ako originálny darček

Pýtate sa: „Prečo práve biele víno Frizzante s vlastnou potlačou?“ Odpoveď je jednoduchá: „Budete vždy originálny a jedinečný!“

Takýto darček bude vždy predstavovať unikát – pretože grafický návrh, ktorý bude použitý na potlač plechoviek s bielym alebo ružovým vínom Frizzante – bude vždy iná = jedinečná.

Kde môžem víno Frizzante Biele použiť ako darček?

Možností je nespočetne veľa, ale skúsime vám dať nejaké tipy:

Tak sú to predovšetkým: narodeninové oslavy (a všeobecne rodinné a firemné akcie a oslavy ako také), svadby, promócie, biele víno Frizzante s vlastnou potlačou môžete rozdávať svojim zákazníkom ako darček ku svojim produktom, plechovky s vínom môžete predávať vo svojich obchodoch (a mimochodom: verte, že si tieto vaše plechovky s vínom Frizzante a vašou oroginálnou potlačou všimne úplne každý zákazník), víno môžete dať ako cenu do súťaže alebo ako originálny nápoj na večierok. Originálne víno môžete použiť ako nový doplnkový tovar vo vašom obchode so suvenírmi a tým poukázať na jedinečnosť vášho regiónu alebo turistickej oblasti.

Ako vyrobiť biele víno Frizzante s vlastným dizajnom?

Vyrobiť si takéto originálne a jedinečné biele víno Frizzante v plechovke nie je nič zložité. Stačí, aby ste mali svoju vlastnú predstavu o tom, čo všetko by malo byt vytlačené na plechovke. O všetko ostatné sa už postaráme.

Celý grafický návrh obalu bieleho vína Frizzante spracujú naši výborní grafici a výsledný grafický návrh vám pošleme na odsúhlasenie. Vy si sami poviete, aké prípadné zmeny by ste chceli mať na svojom obale – a spolu s grafikmi doladíte konečnú podobu vašeho bieleho vína Frizzante.

Po odsúhlasení grafického návrhu pôjde vaše jedinečné biele víno Frizzante do výroby a cca do jedného / dvoch týždňov ho máte doma! Sme presvedčení, že takéto víno sa bude páčiť a vzbudí nie malú pozornosť.

Ako si teda vyrobiť svoje vlastné biele víno Frizzante v plechovke s originálnym obalom? Úplne jednoducho! presný návod máte popísaný v našom článku : Ako vyrobiť svoje pivo s vlastným dizajnom?

Ak sa vám nápad s Vašim originálnym nápojom páčil, môžete si ho objednať na našich stránkach www.moja-plechovka.sk .

Zdieľať článok

shares