Frizzante White a Rose: víno v plechovke s vlastnou potlačou

Zdieľať článok

Frizzante je jemne perlivé víno, ktoré pochádza z Talianska. Toto perlivé víno sa tiež niekedy označuje prívlastkom Prosecco. Perlenie vína spôsobuje oxid uhličitý, ktorý sa do Frizzante vína pridáva pri výrobe tzv. Charmantovou metódou, kedy sa víno plní do fliaš pod tlakom cca 1 až 2,5 baru, aby sa vyrobilo osviežujúce nenáročné víno s nižším obsahom alkoholu.

Aby si človek kvalitné víno naplno vychutnal, nemusí byť práve odborníkom. Dôležité je vnímať jeho chuť všetkými zmyslami a naplno sa ponoriť do sveta, v ktorom je konečný výsledok založený na rokmi overených tradíciách a každodennej tvrdej ľudskej práci.

Prečo víno?

Víno okrem blahodarných účinkov na ľudský organizmus poskytuje širokú škálu rôznych vôni a chutí, ktoré zvýrazňujú a dopĺňajú jedlá. Víno podporuje trávenie, odbúrava cholesterol a spomaľuje rast zhubných nádorov a v neposlednom rade chráni pred nervovými ochoreniami a pomáha uvoľniť napätie a stres. Víno je rovnako vhodné k rôznym typom jedál, pretože často dopĺňa chuť samotného jedla.

Do našej ponuky nápojov s vlastnou a originálnou potlačou pridávame nové produkty:

Frizzante biele

Sýtené perlivé víno, biele, suché.

Jemne sýtené víno biele v plechovke vyrobené z odrody Müller Thurgau. Ľahké jemne aromatické víno, v chuti harmonicky zladené kyselinky so zvyškovým cukrom. Nápoj dotvárajú svieže bublinky. Víno Frizante White (biele) budeme ponúkať v plechovke s objemom 250 ml.

Frizzante ružové

Sýtené perlivé víno, ružové, suché.

Jemne sýtené víno ružové v plechovke vyrobené z odrody Cabernet Sauvignon. Elegantná ružová farba, intenzívna svieža aróma s vôňou a chuťou malín a lesných jahôd, ktoré sú osviežené jemnými bublinkami. Víno Frizante Rose (ružové) budeme ponúkať v plechovke s objemom 250 ml.

Víno v plechovke Frizzante biele a ružové s vlastnou potlačou – originálny darček

Pýtate sa: „Prečo práve víno Frizzante White alebo Rose (biele a ružové) s vlastnou potlačou?“ Odpoveď je jednoduchá: „Budete vždy originálny a jedinečný!“

Takýto darček bude vždy predstavovať unikát – pretože grafický návrh, ktorý bude použitý na potlač plechoviek s bielym alebo ružovým vínom Frizzante – bude vždy iná = jedinečná.

Kde môžem víno Frizzante použiť ako darček?

Možností je nespočetne veľa, ale skúsime vám dať nejaké tipy:

Tak sú to predovšetkým: narodeninové oslavy (a všeobecne rodinné a firemné akcie a oslavy ako také), svadby, promócie, víno v plechovke s vlastnou potlačou môžete rozdávať svojim zákazníkom ako darček ku svojim produktom, plechovky s vínom môžete predávať vo svojich obchodoch (a mimochodom: verte, že si tieto vaše plechovky s vínom Frizzante a vašou oroginálnou potlačou všimne úplne každý zákazník), víno môžete dať ako cenu do súťaže alebo ako originálny nápoj na večierok. Originálne víno môžete použiť ako nový doplnkový tovar vo vašom obchode so suvenírmi a tým poukázať na jedinečnosť vášho regiónu alebo turistickej oblasti.

Ako môžem na víne v plechovke zarobiť?

V prípade, že si dáte vyrobiť vlastné víno Frizzante v plechovke, môžete na ňom aj zarobiť. Ako? Ponúknite ho na pulte svojich obchodov! Do vašej ponuky sa dostane jedinečný výrobok, ktorý si vaši zákazníci nekúpia v žiadnom obchode. A zároveň takéto vlastné víno Frizzante v plechovke s potlačou poslúži ako jedinečná reklama vašej firmy, predajne alebo obchodu.

Je úplne jedno, aký druh tovaru ponúkate alebo predávate. Miesto vo vašej predajni na víno Frizzante s vlastnou potlačou sa vždy nájde. Vy si určíte predajnú cenu a tým pádom aj svoj zisk = táto „reklama vašeho obchodu“ Vás nebude stáť ani cent a ešte na tom zarobíte! Pre Vás je to jedinečný produkt, ktorý zaujme pozornosť zákazníka.

  • Príklad: Predajňa rybárskych potrieb Fishing Planet v Bratislave predáva svoj vlastný nápoj s potlačou vo svojej predajni, ktorý slúži ako občerstvenie a dodanie potrebnej energie pre rybárov na nočnej rybačke.
  • Tento obchodný model sa dá aplikovať úplne v každej predajni = každá predajňa (či už predáva oblečenie, bižutériu, elektro, a pod.) môže mať ako doplnok k svojim produktom svoj nápoj s vlastnou a originálnou potlačou (víno Frizzante, energetický nápoj, pivo alko / nealko, džús, sódu, ..).
  • Vlastný nápoj v plechovke s originálnym designom na predajnom pulte upúta pozornosť takmer každého zákazníka. Minimálne bude zvedavý, čo sa nachádza na obale, keďže takú plechovku ešte nikdy nevidel v žiadnom inom obchode. Je to niečo iné. Je to Váš originálny a jedinečný nápoj!

Ako vyrobiť víno Frizzante s vlastným dizajnom?

Vyrobiť si takéto originálne a jedinečné víno Frizzante v plechovke nie je nič zložité. Stačí, aby ste mali svoju vlastnú predstavu o tom, čo všetko by malo byt vytlačené na plechovke. O všetko ostatné sa už postaráme.

Celý grafický návrh obalu vína Frizzante spracujú naši výborní grafici a výsledný grafický návrh vám pošleme na odsúhlasenie. Vy si sami poviete, aké prípadné zmeny by ste chceli mať na svojom obale – a spolu s grafikmi doladíte konečnú podobu vašeho Frizzante vína.

Po odsúhlasení grafického návrhu pôjde vaše jedinečné víno Frizzante do výroby a cca do jedného / dvoch týždňov ho máte doma! Sme presvedčení, že takéto víno sa bude páčiť a vzbudí nie malú pozornosť.

Ako si teda vyrobiť svoje vlastné víno Frizzante v plechovke s originálnym obalom? Úplne jednoducho! presný návod máte popísaný v našom článku : Ako vyrobiť svoje pivo s vlastným dizajnom?

Ak sa vám nápad s Vašim originálnym nápojom páčil, môžete si ho objednať na našich stránkach www.moja-plechovka.sk .

Zdieľať článok

shares